BloodRayne

BloodRayne

3.8/10 2.9/10
HORROR Niemcy/USA 2005   od 16 lat
Występują:Kristanna Loken, Ben Kingsley, Michael Madsen, Matthew Davis
Reżyseria:Uwe Boll
W skrócie:XVIII-wieczna Rumunia. Rayne jest pół kobietą, pół wampirzycą. Chce odszukać ojca, króla wampirów, aby zemścić się na nim za śmierć matki.
W osiemnastowiecznej Rumunii poczęta z gwałtu wampirzyca rzuca wyzwanie swemu ojcu, królowi wampirów, który nie tylko jest winny śmierci jej matki, ale i dąży do panowania nad światem. Wyłącznie dla zainteresowanych.
Konrad J. Zarębski, Gazeta Telewizyjna

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

XVIII-wieczna Rumunia. Obdarzona nadnaturalnymi mocami Rayne (Kristanna Loken) jest pół kobietą, pół wampirzycą. Kiedy odkrywa tajemnicę swojego pochodzenia, wszystko podporządkowuje jednemu celowi. Chce odszukać swojego ojca, króla wampirów Kagana (Ben Kingsley), aby zemścić się na nim za śmierć matki. Musi się jednak pospieszyć, bo Kagan zbliża się do odnalezienia magicznego amuletu, który zapewni mu nieśmiertelność oraz władzę nad światem. W ślad za Kaganem podąża nie tylko żądna zemsty Rayne, ale i członkowie bractwa walczącego z krwiopijcami: Vladimir (Michael Madsen) i Sebastian (Matthew Davis). Krwawa opowieść luźno oparta o grę komputerową. Reżyser Uwe Boll specjalizuje się w ekranizacjach gier komputerowych. W roli bezwzględnego Kagana Ben Kingsley.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)