Blondynka 8: Zdrada (93)

Blondynka 8: Zdrada (93)

serial obyczajowy Polska 2020   od 12 lat
Występują:Marta Żmuda Trzebiatowska, Katarzyna Ankudowicz, Magdalena Biegańska, Tomasz Borkowski
Reżyseria:Mirosław Gronowski
W skrócie:Sylwia sprawuje obowiązki Kobiety Roku Podlasia. Dziennikarka Kaja przygląda się jej pracy. Powiatowy lekarz weterynarii chce oddać do rzeźni krowę Europę. Kubus postanawia interweniować.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kontynuacja losów pięknej pani weterynarz Sylwii Kubus (Marta Żmuda Trzebiatowska), która z miasta przeprowadziła się na spokojną wieś.

W tym odcinku

Sylwia sprawuje obowiązki Kobiety Roku Podlasia. Dziennikarka Kaja z czasopisma "Lustra" chce przeprowadzić z nią wywiad i przyjrzeć się jej pracy. Do Dawida przyjeżdża Marta Retzer, by pomóc mu rozwikłać problem Dorci, której ojciec nie zgadza się, by córka wyjechała na stypendium muzyczne do Szwajcarii. Powiatowy lekarz weterynarii odkrywa, że krowa Europa przedostaje się przez granicę do byka Konstantego. Powołując się na przepisy, chce oddać ją do rzeźni. Sylwia postanawia interweniować, a Kaja zamierza się temu przyglądać. Kubus wymyśla sprytny plan. Wójt Traczyk ma poważne kłopoty finansowe. Gminie brakuje pieniędzy, a komornik żąda spłaty długów zaciągniętych przez poprzedniego wójta. Tymczasem w leśniczówce Auguścikowa walczy z bólem kości i stawów, który ją unieruchomił. Pomocy udziela kobiecie pan Zdzisław - człowiek magnes, wędrowny sprzedawca garnków i bioenergoterapeuta. Stęskniona Jasiunia rozmawia przez internet z mężem. Fus zachowuje się w podejrzany sposób. Zaniepokojona doktorowa decyduje się jechać do sanatorium.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także