Blondynka 8: Uczta Zofii (99)

Blondynka 8: Uczta Zofii (99)

serial obyczajowy Polska 2020   od 12 lat
Występują:Marta Żmuda Trzebiatowska, Katarzyna Ankudowicz, Magdalena Biegańska, Tomasz Borkowski
W skrócie:Dawid wyjeżdża do Warszawy, by zamknąć sprawy w fundacji i zakończyć relację z Martą. Nieoczekiwanie pani prezes prosi go pomoc. Sylwia, Traczyk i Jurek doprowadzają do finału afery z beczkami.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
środa, 26 lutego
pojutrze
22:35 TVP HD
poniedziałek, 2 marca
za 7 dni
12:55 TVP HD

Opis

Kontynuacja losów pięknej pani weterynarz Sylwii Kubus (Marta Żmuda Trzebiatowska), która z miasta przeprowadziła się na spokojną wieś.

W tym odcinku

Auguścikowa poddaje Strusia ostatecznym próbom przed podjęciem decyzji o przyjęciu jego propozycji małżeństwa. Mimo że Sydney pomyślnie je przechodzi, kobieta zwleka z odpowiedzią. Dawid wyjeżdża do Warszawy, by zamknąć wszystkie sprawy w fundacji i zakończyć relację z Martą. Nieoczekiwanie pani prezes prosi go pomoc. Popsuł się jej samochód, a musi pojechać do letniego domu przyjaciółki. Razem ruszają w podróż. W tym samym czasie Sylwia, Traczyk i Jurek doprowadzają do finału afery z beczkami. Powiatowy lekarz weterynarii i Żyro zostają zwabieni do Majaków i skompromitowani przed kamerą Kai. W domku Kozyry trwa rozgrywka w pokera, w której uczestniczy połowa mężczyzn z Majaków. Ich żony postanawiają pokrzyżować im plany. Przed wyjazdem Zofia organizuje pożegnalną kolację w leśniczówce, na którą zaprasza całą wieś. Podczas przyjęcia Struś oświadcza się Auguścikowej. W drodze na imprezę Dawid ma wypadek.

Występują (pokaż wszystkich)