Blondynka 8: Ryzykowne gry (98)

Blondynka 8: Ryzykowne gry (98)

serial obyczajowy Polska 2020   od 12 lat
Występują:Marta Żmuda Trzebiatowska, Katarzyna Ankudowicz, Magdalena Biegańska, Tomasz Borkowski
W skrócie:Felczerowa oskarża Jasiunię o kradzież oszczędności. Mimo że sprawczynią jest Zofia, żona doktora Fusa postanawia przyjąć na siebie całą odpowiedzialność. Przygotowuje też plan odzyskania pieniędzy.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kontynuacja losów pięknej pani weterynarz Sylwii Kubus (Marta Żmuda Trzebiatowska), która z miasta przeprowadziła się na spokojną wieś.

W tym odcinku

Sylwia prosi męża, by pojechał do Warszawy i zajął się sprawą Marty, która od tygodnia nie pojawiła się w siedzibie Fundacji Coexist. Gdy nieoczekiwanie pani prezes składa wymówienie, Springer różnymi sposobami stara się skłonić ją do zmiany decyzji. Felczerowa oskarża Jasiunię o kradzież oszczędności. Mimo że sprawczynią jest Zofia, żona doktora Fusa postanawia przyjąć na siebie całą odpowiedzialność. Co więcej, przygotowuje plan odzyskania pieniędzy. Auguścikowa nadal nie daje Strusiowi odpowiedzi, czy zostanie jego żoną. Niezdecydowana kobieta zamierza jeszcze trochę potrzymać go w niepewności. Auguścik kasuje nagranie z pocałunkiem Sylwii i Jurka. Kubus udziela leśniczemu rad, co zrobić, by utrzymać dobre relacje w związku. Zainspirowany Michał organizuje dla Elwirki leśne studio nagrań modowych. Sylwia, Jurek i wójt Traczyk są coraz bliżej zdemaskowania powiatowego lekarza weterynarii. Wydobywają od Kapusty informację, że beczki z trującą niebieską mazią kazał zakopać mu magister Żyro. Mężczyzna zdradza również, że powiatowy weterynarz zarabiał na świniach chorych na ASF.

Występują (pokaż wszystkich)