Blondynka 8: Coś ważnego... (97)

Blondynka 8: Coś ważnego... (97)

serial obyczajowy Polska 2020   od 12 lat
Występują:Marta Żmuda Trzebiatowska, Katarzyna Ankudowicz, Magdalena Biegańska, Tomasz Borkowski
W skrócie:Sylwia myśli o przyszłości. Choć zawieszona w obowiązkach, ma ręce pełne roboty. Musi odebrać poród klaczy, a potem zaszczepić psy. Wykorzystuje do tego celu przygotowaną przez siebie szczepionkę.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kontynuacja losów pięknej pani weterynarz Sylwii Kubus (Marta Żmuda Trzebiatowska), która z miasta przeprowadziła się na spokojną wieś.

W tym odcinku

Sylwia myśli o swojej przyszłości w Majakach. Choć zawieszona w obowiązkach, ma ręce pełne roboty. Musi odebrać poród klaczy, a potem zaszczepić psy w schronisku. Wykorzystuje do tego celu przygotowaną przez siebie szczepionkę. Jej działania nagrywa powiatowy lekarz weterynarii, zyskując tym samym dowód, że Kubus praktykuje mimo zakazu. Dziś u notariusza Zofia ma przekazać Pawłowi swoją część siedliska po ciotce Leokadii. Niestety kobieta nie stawia się w umówionym miejscu. Traczyk dąży do zakończenia afery z beczkami, chcąc dzięki niej skompromitować powiatowego lekarza weterynarii. Partyka trwoni pieniądze wygrane w loterii, w czym pomaga mu Kozyra. Żona sądzi, że albo ma romans, albo oszalał. Struś tłumaczy Auguścikowej, że nie warto zajmować się jego byłą żoną, którą miał dawno i krótko. Ukochana nie daje się przekonać. Na leczenie do doktora Fusa przyjeżdżają znajome z sanatorium - Aldona i Wiesia. Jasiunia wygania kobiety.

Występują (pokaż wszystkich)