Blondynka 7: Co było, co będzie (91)

Blondynka 7: Co było, co będzie (91)

serial obyczajowy Polska 2018   od 12 lat
Występują:Natalia Rybicka, Grzegorz Małecki, Katarzyna Ankudowicz, Izabela Dąbrowska
Reżyseria:Mirosław Gronowski
W skrócie:Karol przeprowadza się do leśniczówki. Na widok kapitana bocian Baśka odzyskuje siły. Auguścikowa decyduje się na wyjazd do Australii. Mieszkańcy Majaków plotkują o domniemanej ciąży Sylwii.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kontynuacja losów pięknej pani weterynarz (Natalia Rybicka), która z miasta przeprowadziła się na spokojną wieś. W tym sezonie urocza Blondynka, jak Sylwię nazywają miejscowi, stanie na ślubnym kobiercu ze swym ukochanym Dawidem (Grzegorz Małecki).

W tym odcinku

Jagna i Andrzej zgadzają się zamieszkać na statku. Na przystani w Majakach wszyscy czekają na kapitana. Okazuje się jednak, że jeszcze nie mogą się wprowadzić do nowego mieszkania - łajba Druckiego trafiła bowiem do remontu. Z tej okazji Karol znów przeprowadza się do leśniczówki. Na widok kapitana bocian Baśka odzyskuje siły. Auguścikowa decyduje się na wyjazd do Australii. Kiedy wraca z salonu fryzjerskiego do domu, na progu własnego domostwa widzi pana Strusia z nogą w gipsie. Sydney został ugryziony przez krokodyla. Tymczasem mieszkańcy Majaków rozprawiają o błogosławionym stanie Sylwii. Podobno felczerowa widziała, jak pani weterynarz kupowała w aptece test ciążowy. Dawid także chce się dowiedzieć, czy zostanie ojcem. Żona jednak nie zaprzecza, ani nie potwierdza zasłyszanych doniesień. Stec postanawia zrezygnować z urzędu wójta, a Majka rozwija mydlarski biznes. Dzięki wysiłkom Dawida odbywa się koncert Bystrej wody.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)