Blondynka 6: Gdy wracają duchy (67)

Blondynka 6: Gdy wracają duchy (67)

5.0/10
serial obyczajowy Polska 2017   od 12 lat
Występują:Natalia Rybicka, Grzegorz Małecki, Katarzyna Ankudowicz, Krzysztof Pluskota
W skrócie:Do domu doktora Fusa trafia przesyłka z Syrii. Jej adresatem jest Dawid. Sylwia na jego prośbę otwiera paczkę. Rychterowa udowadnia, że to ona jest właścicielką domu doktora i lecznicy.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy uroczej Sylwii Kubus (Natalia Rybicka), która próbuje ułożyć sobie życie we wsi Majaki, a także pozostałych członków lokalnej społeczności. Sympatyczna lekarka weterynarii staje po stronie potrzebujących i musi stawić czoło różnym przeciwnościom losu.

W tym odcinku

Do domu doktora Fusa trafia przesyłka z Syrii. Jej adresatem jest Dawid. Sylwia na jego prośbę otwiera paczkę. W środku znajduje rzeczy zmarłej trzy lata temu żony Dawida, Miriam. Rychterowa przychodzi do wójta. Przedstawia mu dokumenty potwierdzające, że to ona jest właścicielką domu doktora i lecznicy. Niebawem w posiadłości zjawia się menedżer kobiety. Mężczyzna oświadcza zaskoczonej Jasiuni, że razem z doktorem będzie musiała się wyprowadzić. Fus przegania intruza. Manej robi awanturę Auguścikowi. Chce zaimponować w ten sposób Kaśce. Sylwia, zaniepokojona brakiem kontaktu z Dawidem, jedzie do siedziby fundacji. Springer nie zamierza jednak z nią rozmawiać. Kubus prosi o radę księdza Błażejczyka.

Występują (pokaż wszystkich)