Blondynka 5: Ujawnione tajemnice (63)

Blondynka 5: Ujawnione tajemnice (63)

5.0/10
serial obyczajowy Polska 2016   od 12 lat
Występują:Natalia Rybicka, Grzegorz Małecki, Katarzyna Ankudowicz, Krzysztof Pluskota
Reżyseria:Mirosław Gronowski
W skrócie:Zioło podejrzewa Traczyka o podpalenie siedziby fundacji. Mężczyzna oczyszcza się z zarzutów, gdy znajduje w pogorzelisku zapalniczkę Kiziora. Auguścikowa postanawia wyremontować grobowiec.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy uroczej lekarki weterynarii Sylwii Kubus (Natalia Rybicka), która próbuje ułożyć sobie życie we wsi Majaki, a także pozostałych członków lokalnej społeczności.

W tym odcinku

Komendant Zioło podejrzewa Traczyka o podpalenie siedziby fundacji Dawida. Sylwia uważa, że za sprawą może stać ktoś z oddziału Maneja. Dochodzi do awantury z Majką, która broni Arnolda i jego żołnierzy. Traczyk oczyszcza się z zarzutów, gdy znajduje w pogorzelisku zapalniczkę Kiziora. W domu doktora zaczyna się remont. Traczyk kupuje Nataszce, córce Oksany, akordeon. Minikoncert w wykonaniu dziewczynki gromadzi sporą grupę słuchaczy. Auguścikowa po powrocie od siostry postanawia wyremontować rodzinny grobowiec. Pieniądze chce zdobyć, sprzedając strzelbę. Okazuje się, że broni pozbyli się Michał i Elwirka, by urządzić salon fryzjerski. Tereska awansuje do wielkiego finału teleturnieju.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)