Bliski wróg

5.0/10 5.2/10

(Enemies Closer)

FILM SENSACYJNY Wielka Brytania/USA 2013   od 16 lat
Występują:Tom Everett Scott, Jean-Claude Van Damme, Orlando Jones, Linzey Cocker
Reżyseria:Peter Hyams
W skrócie:Były komandos Henry i jego dawny wróg Clay stają się zakładnikami gangu Xandera (Jean-Claude Van Damme). Muszą połączyć siły.
Jean-Claude Van Damme jako bezwzględny gangster, którego pojawienie się w okolicy doprowadzi do pogodzenia odwiecznych wrogów, bez którego nie uda się go pokonać. Ale i tak bez emocji.
Konrad J. Zarębski, Gazeta Telewizyjna

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Były komandos Henry po zakończeniu służby podejmuje pracę w lasach nieopodal granicy amerykańsko-kanadyjskiej. Jego spokojne życie przerywa pojawienie się nieoczekiwanego gościa, znanego mu w przeszłości Claya, który przybył w te odległe rejony z zamiarem zemsty. Porachunki śmiertelnych wrogów schodzą na dalszy plan, gdy obaj stają się zakładnikami bezwzględnego gangu pod dowództwem szalonego i nieobliczalnego Xandera. Muszą połączyć siły, aby odnaleźć zaginioną przesyłkę z narkotykami i skutecznie obronić się przed wrogiem. W obliczu zagrożenia zawiązują sojusz... Trzymający w napięciu film akcji z mistrzem sztuk walki Jeanem-Claude'em Van Damme'em. To jedna z nowszych produkcji z udziałem belgijskiego aktora. Tym razem występuje on w roli drugoplanowej, mimo to pozostaje gwiazdą ekranu i kreuje zapadającą w pamięć postać.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)