Blindspot: Mapa zbrodni 2 (16)

Blindspot: Mapa zbrodni 2 (16)

(Blindspot 2: Evil Did I Dwell, Lewd I Did Live)

serial sensacyjny USA 2016   od 12 lat
Występują:Sullivan Stapleton, Jaimie Alexander, Rob Brown, Audrey Esparza
Reżyseria:David McWhirter
W skrócie:W Sandstormie Weller i Jane stają twarzą w twarz ze szpiegiem, którego działania opłaca Nas Kamal. Spotkanie przypomni im o wspólnym starym wrogu.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Serial przedstawia historię Jane Doe, która zostaje znaleziona na Time Square. Nie pamięta, co się stało, a jej ciało jest niemal w całości pokryte tatuażami. Rysunki, test i liczby mogą pomóc policji w ustaleniu tożsamości kobiety, a także stanowić klucz do rozwiązania wielu zagadek kryminalnych. W drugim sezonie Jane trafia w ręce CIA. Na jaw wychodzi również jej tożsamość i przeszłość. Po tym odkryciu staje ona w obliczu wielu trudnych wyborów.

W tym odcinku

Nas Kamal cudem unika śmierci. Jest przekonana, że terroryści z Sandstorm odkryli prawdziwą tożsamość jej informatora. Funkcjonariusze próbują schwytać mężczyznę. Tymczasem Jane zostaje zaatakowana przez Cade'a. Wkrótce okazuje się, że to on jest tym tajemniczym informatorem Nas. Cade zdradza swoich, gdy zauważa kompletny brak poszanowania ludzkiego życia u Shepherd. Wyjawia śledczym miejsce pobytu członka Sandstrom, lecz ten ginie, zanim funkcjonariusze go odnajdują.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)