Błękitna laguna: Przebudzenie

5.5/10

(Blue Lagoon: The Awakening)

FILM PRZYGODOWY USA 2012   od 16 lat
Występują:Indiana Evans, Brenton Thwaites, Denise Richards, Patrick St. Esprit
Reżyseria:Mikael Salomon, Eric Bross
W skrócie:Ułożona Emma oraz niesforny Dean wyjeżdżają ze szkolną wycieczką do Trynidadu. W wyniku zbiegu okoliczności trafiają na bezludną wyspę.
Powtórka z rozrywki: para licealistów, luzak i prymuska, gubią się podczas szkolnej wycieczki na Karaibach i lądują na trzy miesiące na bezludnej wyspie ze wszelkimi sentymentalnymi konsekwencjami.
Konrad J. Zarębski, Gazeta Telewizyjna

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Wzorowa i poukładana licealistka Emma (Indiana Evans) oraz jej rówieśnik, nielubiany i niesforny Dean McMullen (Brenton Thwaites), wyjeżdżają razem ze szkolną wycieczką do Trynidadu. Podczas jednej z nocnych imprez na łodzi Emma traci równowagę i wypada za burtę. By ją uratować, Dean skacze do wody. Udaje im się dopłynąć do pobliskiej szalupy. Niestety, prąd morski znosi łódkę na bezludną wyspę. Od tej pory są odcięci od świata. Spędzone w osamotnieniu chwile zbliżą ich do siebie. Film jest adaptacją powieści Henry'ego De Vere'a Stacpoole'a. Reżyserii podjęli się Mikael Salomon i debiutant Jake Newsome. W główne postaci wcielili się australijscy aktorzy młodego pokolenia: Indiana Evans (seriale "Zatoka serc" i "H2O") oraz Brenton Thwaites ("Oculus", "Czarownica").

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)