Blaszany bohater (3)

Blaszany bohater (3)

(Tin Man)

serial fantasy USA 2007   od 7 lat
Występują:Zooey Deschanel, Alan Cumming, Neal McDonough, Kathleen Robertson
Reżyseria:Nick Willing
W skrócie:Nowi przyjaciele uwalniają DG z rąk złej Azkadelli. Jednak jej kłopoty wcale się nie kończą. Musi jeszcze zdobyć szmaragd.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kansas. W życiu kelnerki Dorothy Gale zwanej DG (Zooey Deschanel) nie dzieje się nic ciekawego. Pewnego dnia podczas burzy dziewczyna nieoczekiwanie trafia do zaczarowanej krainy O.Z., czyli Okręgu Zewnętrznego. Świat ten od lat jest nękany przez okrutną czarownicę Azkadellię (Kathleen Robertson), która pozbawiła władzy swoją matkę (Anna Galvin) i skompromitowała władcę (Richard Dreyfuss). DG zaczyna rozumieć, że tylko ona może ocalić mieszkańców O.Z. przed Azkadellią. Wraz ze swoimi przyjaciółmi: Glitchem (Alan Cumming), Rawem (Raoul Trujillo) i Wyattem Cainem (Neal McDonough) przeżyje wiele niezwykłych przygód. Scenariusz serialu oparto na motywach powieści "Czarnoksiężnik z Krainy Oz" Lymana Franka Bauma.

W tym odcinku

Nowi przyjaciele DG - Cain, Glitch, Raw oraz tajemniczy pies - uwalniają ją z rąk złej czarownicy Azkadelli. Jednak kłopoty dziewczyny wcale się nie kończą. Musi ona zdobyć szmaragd, co nie jest łatwym zadaniem. Wszyscy wyruszają w drogę do Finaqua, by odnaleźć kamień.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także