Biuro 3: Wycofany produkt (21)

Biuro 3: Wycofany produkt (21)

(The Office: Product Recall)

serial komediowy USA 2006-2007   od 12 lat
Występują:Steve Carell, Brian Baumgartner, Rainn Wilson, John Krasinski
Reżyseria:Randall Einhorn
W skrócie:W biurze trwa kryzys po tym, jak duża dostawa papieru została przypadkowa opatrzona nieprzyzwoitym znakiem wodnym. Michael próbuje obłaskawić media podczas zwołanej naprędce konferencji prasowej.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Perypetie pracowników regionalnego biura firmy papierniczej Dunder Mifflin w Scranton w Pennsylwanii. Czy będą zwolnienia i kto pierwszy dostanie wymówienie, nowe romanse w pracy, kto z kim i od kiedy, banalne sprawy znane każdemu pracownikowi biurowemu, oto co zaprząta głowy bohaterów. Kierownikiem jest egocentryczny Michael Scott (Steve Carell), który sądzi, że jest najzabawniejszym szefem na świecie. Obiektem jego niewybrednych żartów jest cicha, lecz czarująca recepcjonistka Pam Beesly (Jenna Fischer). Do grona głównych bohaterów należą też podlizujący się kierownikowi Dwight Shrute (Rainn Wilson), a także utalentowany sprzedawca Jim Halpert (John Krasiński) oraz obojętny na sprawy biura pracownik tymczasowy Ryan Howard (B.J. Novak).

W tym odcinku

W biurze trwa poważny kryzys, po tym, jak duża dostawa papieru została przypadkowa opatrzona nieprzyzwoitym znakiem wodnym. Michael próbuje obłaskawić media podczas zwołanej naprędce konferencji prasowej. Z kolei Jim i Andy starają się uspokoić dyrekcję liceum, która rozesłała zaproszenia na bal maturalny wydrukowane na feralnej papeterii.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także