Biuro 3: Wdzięczność kobiet (22)

Biuro 3: Wdzięczność kobiet (22)

(The Office: Women's Appreciation)

serial komediowy USA 2006-2007   od 12 lat
Występują:Steve Carell, Brian Baumgartner, Rainn Wilson, John Krasinski
Reżyseria:Tucker Gates
W skrócie:Pracownicy biura są oburzeni, gdy Phyllis pada ofiarą ekshibicjonisty. Michael podejmuje ważne decyzje osobiste. Postanawia zabrać pracownice na miasto. Dwight i Andy zamierzają schwytać zwyrodnialca.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Perypetie pracowników regionalnego biura firmy papierniczej Dunder Mifflin w Scranton w Pennsylwanii. Czy będą zwolnienia i kto pierwszy dostanie wymówienie, nowe romanse w pracy, kto z kim i od kiedy, banalne sprawy znane każdemu pracownikowi biurowemu, oto co zaprząta głowy bohaterów. Kierownikiem jest egocentryczny Michael Scott (Steve Carell), który sądzi, że jest najzabawniejszym szefem na świecie. Obiektem jego niewybrednych żartów jest cicha, lecz czarująca recepcjonistka Pam Beesly (Jenna Fischer). Do grona głównych bohaterów należą też podlizujący się kierownikowi Dwight Shrute (Rainn Wilson), a także utalentowany sprzedawca Jim Halpert (John Krasiński) oraz obojętny na sprawy biura pracownik tymczasowy Ryan Howard (B.J. Novak).

W tym odcinku

Pracownicy biura są oburzeni, kiedy Phyllis pada ofiarą ekshibicjonisty. Michael podejmuje ważne decyzje osobiste, kiedy postanawia zabrać pracownice na miasto. Tymczasem Dwight i Andy starają się schwytać zwyrodnialca.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także