Biuro 3: Szkolenie BHP (20)

Biuro 3: Szkolenie BHP (20)

(The Office: Safety Training)

serial komediowy USA 2006-2007   od 12 lat
Występują:Steve Carell, Brian Baumgartner, Rainn Wilson, John Krasinski
Reżyseria:Harold Ramis
W skrócie:Andy wraca do firmy po kilku tygodniach zajęć z radzenia sobie z gniewem. W biurze odbywa się szkolenie z zasad bezpieczeństwa. Michael i Dwight mają zamiar pokazać wszystkim prawdziwe zagrożenia.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Perypetie pracowników regionalnego biura firmy papierniczej Dunder Mifflin w Scranton w Pennsylwanii. Czy będą zwolnienia i kto pierwszy dostanie wymówienie, nowe romanse w pracy, kto z kim i od kiedy, banalne sprawy znane każdemu pracownikowi biurowemu, oto co zaprząta głowy bohaterów. Kierownikiem jest egocentryczny Michael Scott (Steve Carell), który sądzi, że jest najzabawniejszym szefem na świecie. Obiektem jego niewybrednych żartów jest cicha, lecz czarująca recepcjonistka Pam Beesly (Jenna Fischer). Do grona głównych bohaterów należą też podlizujący się kierownikowi Dwight Shrute (Rainn Wilson), a także utalentowany sprzedawca Jim Halpert (John Krasiński) oraz obojętny na sprawy biura pracownik tymczasowy Ryan Howard (B.J. Novak).

W tym odcinku

Andy wraca do firmy po kilku tygodniach zajęć z radzenia sobie z gniewem i zamierza zbudować od nowa relacje z załogą Dunder Mifflin. Tymczasem w biurze odbywa się szkolenie z zasad bezpieczeństwa. Michael oraz Dwight mają zamiar pokazać wszystkim prawdziwe zagrożenia, jakie czyhają na nich w miejscu pracy.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także