Billions (9/12)

Billions (9/12)

7.9/10

(Billions: Where the F*ck Is Donnie?)

serial obyczajowy USA 2016   od 16 lat
Występują:Paul Giamatti, Damian Lewis, Maggie Siff, Malin Akerman
Reżyseria:Susanna White
W skrócie:Ujawnienie informacji na temat Axelroda ma poważne konsekwencje. Przed firmą organizowane są demonstracje. Co więcej, zaczynają wycofywać się inwestorzy. Odchodzi też kilku pracowników holdingu.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Ambitny prokurator federalny w stanie Nowy Jork Chuck Rhoades (Paul Giamatti) dowiaduje się o nielegalnych praktykach na rynkach finansowych, w które zamieszany jest potentat funduszy zabezpieczających Bobby "Axe" Axelrod (Damian Lewis). Prawnik wie, że wytoczenie oskarżenia przeciwko prominentnemu miliarderowi jest ryzykowne, ale może stać się wielkim przełomem w jego karierze. Wierząc w swoje siły i skuteczność, decyduje się udowodnić winę wpływowemu finansiście... Pełne podstępów, prowokacji i intryg starcie dwóch silnych osobowości, które brawurowo zagrali nominowany do Oscara za "Człowieka ringu" Paul Giamatti i laureat Złotego Globu za "Homeland" Damian Lewis.

W tym odcinku

Ujawnienie informacji na temat Axelroda ma poważne konsekwencje. Przed siedzibą firmy organizowane są demonstracje. Co więcej, zaczynają wycofywać się inwestorzy. Odchodzi też kilku pracowników holdingu. Tymczasem tajemnicze zniknięcie pewnej osoby ma wpływ na sytuacę zarówno Bobby'ego, jak i Chucka. Lara jest coraz bardziej naciskana przez swoją rodzinę.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także