Big Music Quiz (8)

Big Music Quiz (8)

teleturniej muzyczny Polska 2018   od 12 lat
Występują:Marta Chodorowska, Wanda Kwietniewska, Edyta Herbuś, Anna Jurksztowicz
W skrócie:W muzycznej rywalizacji tym razem zmierzą się Marta Chodorowska, Wanda Kwietniewska, Edyta Herbuś, Anna Jurksztowicz, Stefano Terrazzino, Jarosław Jakimowicz, Kacper Kuszewski i Andrzej Supron.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Program muzyczny, w którym dwie czteroosobowe drużyny gwiazd i celebrytów rywalizują w rozpoznawaniu tytułów najpopularniejszych piosenek. Zawodnicy będą musieli wykazać się znakomitym słuchem i wyczuciem muzycznym, refleksem, a także wiedzą i poczuciem humoru, by odpowiedzieć na pytania dotyczące ciekawostek związanych z muzyką popularną, polskich artystów czy znanych płyt muzycznych. Używają do tego tabletów, na których wpisują swoje typy. Odgadnięcie przebojów nie będzie jednak takie łatwe. Utwory będą prezentowane w zaskakujący sposób - śpiewane przez dzieci, grane na nietypowych instrumentach, odtwarzane od tyłu lub zmiksowane. Show poprowadzi Sławomir Zapała, znany z sylwestrowego hitu "Miłość w Zakopanem".

W pełnej humoru muzycznej rywalizacji tym razem zmierzą się Marta Chodorowska, Wanda Kwietniewska, Edyta Herbuś, Anna Jurksztowicz, Stefano Terrazzino, Jarosław Jakimowicz, Kacper Kuszewski i Andrzej Supron. Będą rozpoznawać tytuły piosenek i odpowiadać na pytania związane z muzyką.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także