Biały Lotos 2: Bull Elephants (3)

Biały Lotos 2: Bull Elephants (3)

(The White Lotus 2: Bull Elephants)

serial komediowy USA 2022   od 16 lat
Występują:Jennifer Coolidge, Aubrey Plaza, Theo James, Tom Hollander
Reżyseria:Mike White

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Do ekskluzywnego kurortu na Sycylii przybywa grupa zamożnych gości. Jest wśród nich Tanya McQuoid (Jennifer Coolidge), która odwiedzała już położony na Hawajach hotel sieci "Biały Lotos". Kobieta podróżuje ze swoją asystentką Portią (Haley Lu Richardson), a na miejscu spotyka mężczyznę, który nie tak dawno ją oczarował. W kurorcie spędzają także czas m.in. małżonkowie Cameron (Theo James) i Daphne (Meghann Fahy). Towarzyszy im znajoma para, Harper (Aubrey Plaza) i Ethan (Will Sharpe) Spillerowie. W obsługę tych i pozostałych zamożnych gości zaangażowani są zaradni, ale nierzadko też ekscentryczni pracownicy hotelu, jak jego menedżerka Valentina (Sabrina Impacciatore). Druga odsłona nagradzanego serialu będącego znakomitą satyrą społeczną.

W tym odcinku

Daphne zabiera Harper na wycieczkę poza kurort. W tym czasie również Ethan i Cameron spędzają wspólnie trochę czasu. Tanya decyduje się poprosić o poradę osobę układającą tarota.

Nagrody

Złoty Glob - serial limitowany lub film telewizyjny, Złoty Glob - aktorka drugoplanowa w serialu, serialu limitowanym lub filmie telewizyjnym

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także

x