Bez śladu (6)

Bez śladu

sezon 1 odc. 6

(Without a Trace: Silent Partner)

serial kryminalny USA 2002   od 12 lat
Występują:Anthony LaPaglia, Poppy Montgomery, Marianne Jean-Baptiste, Enrique Murciano
Reżyseria:Randall Zisk
W skrócie:Jack i jego zespół szukają biznesmena, Patricka Kenta, który zaginął na lotnisku. Biznesmen prowadził podwójne życie, a śledził go detektyw, którego wynajął jego ojczym.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Nowojorska Brygada FBI ds. Osób Zaginionych działa na rzecz wszystkich tych, którzy znikli bez śladu oraz ich rodzin. Oddziałem specjalnym kieruje starszy agent Jack Malone (Anthony LaPaglia). Do grupy należą piękna Samantha Spade (Poppy Montgomery), pomysłowa Vivian Johnson (Marianne Jean-Baptiste), silny i lubiący samotność Danny Taylor (Enrique Murciano) oraz niedoświadczony nowy członek Martin Fitzgerald (Eric Close). Rekonstruują oni ostatnie chwile z życia ofiar, odtwarzają przedział czasowy zwany DZ (dzień zniknięcia), który wyszczególnia każdą minutę aż do 24 godzin przed zniknięciem ofiary. Dzięki ustaleniu danych ofiary, łatwiej jest im ją odnaleźć.

W tym odcinku

Jack i jego zespół szukają nowojorskiego biznesmena, Patricka Kenta, który zaginął na lotnisku, tuż po odprawie. Miał lecieć do domu. W czasie śledztwa wychodzi na jaw, że biznesmen prowadził podwójne życie. Przez cały czas śledził go prywatny detektyw, którego wynajął jego ojczym, Noah Riddera. Miał on swoje powody, by nie ufać Kentowi.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także