Bez śladu (5)

Bez śladu

sezon 1 odc. 5

(Without a Trace: Suspect)

serial kryminalny USA 2002   od 16 lat
Występują:Anthony LaPaglia, Poppy Montgomery, Marianne Jean-Baptiste, Enrique Murciano
Reżyseria:Peter Markle
W skrócie:Jack i jego zespół szukają 17-letniego Andy'ego Deavera. Podejrzany wydaje się dyrektor szkoły, Graham Spalding, który nie ma kwalifikacji do wykonywania aktualnej pracy.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Nowojorska Brygada FBI ds. Osób Zaginionych działa na rzecz wszystkich tych, którzy znikli bez śladu oraz ich rodzin. Oddziałem specjalnym kieruje starszy agent Jack Malone (Anthony LaPaglia). Do grupy należą piękna Samantha Spade (Poppy Montgomery), pomysłowa Vivian Johnson (Marianne Jean-Baptiste), silny i lubiący samotność Danny Taylor (Enrique Murciano) oraz niedoświadczony nowy członek Martin Fitzgerald (Eric Close). Rekonstruują oni ostatnie chwile z życia ofiar, odtwarzają przedział czasowy zwany DZ (dzień zniknięcia), który wyszczególnia każdą minutę aż do 24 godzin przed zniknięciem ofiary. Dzięki ustaleniu danych ofiary, łatwiej jest im ją odnaleźć.

W tym odcinku

Jack i jego zespół szukają 17-letniego Andy'ego Deavera, którego po raz ostatni widział Graham Spalding - dyrektor prywatnej szkoły z internatem, w której uczył się chłopak. Gdy zostaje złożone zawiadomienie o zaginięciu chłopca, Jack od razu zaczyna podejrzewać Spaldinga, który był kiedyś weterynarzem i nie ma żadnych kwalifikacji do wykonywania swojej aktualnej pracy. Okazuje się, że w przeszłości jego relacje z Andym i innymi chłopcami nie były przyjazne. Jack obawia się, że nie odnajdzie chłopca żywego.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także