Bez śladu (4)

Bez śladu

sezon 1 odc. 4

(Without a Trace: Between the Cracks)

serial kryminalny USA 2002   od 12 lat
Występują:Anthony LaPaglia, Poppy Montgomery, Marianne Jean-Baptiste, Enrique Murciano
Reżyseria:Steve Gomer
W skrócie:Agenci szukają Eve - aktorkę i modelkę. Jack i jego zespół znajdują w pokoju Eve częściowo spakowaną walizkę, ale nie trafiają na żaden trop. Przesłuchują osoby związane z agencją modelek.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Nowojorska Brygada FBI ds. Osób Zaginionych działa na rzecz wszystkich tych, którzy znikli bez śladu oraz ich rodzin. Oddziałem specjalnym kieruje starszy agent Jack Malone (Anthony LaPaglia). Do grupy należą piękna Samantha Spade (Poppy Montgomery), pomysłowa Vivian Johnson (Marianne Jean-Baptiste), silny i lubiący samotność Danny Taylor (Enrique Murciano) oraz niedoświadczony nowy członek Martin Fitzgerald (Eric Close). Rekonstruują oni ostatnie chwile z życia ofiar, odtwarzają przedział czasowy zwany DZ (dzień zniknięcia), który wyszczególnia każdą minutę aż do 24 godzin przed zniknięciem ofiary. Dzięki ustaleniu danych ofiary, łatwiej jest im ją odnaleźć.

W tym odcinku

Agenci muszą odnaleźć Eve - aktorkę i modelkę, która zmienia wygląd w zależności od potrzeb swojej pracy. Nikt nie zna jej dobrze - nawet jej współlokatorka. To ona zgłosiła zaginięcie koleżanki, gdy zauważyła, że ukochany kot dziewczyny nie był karmiony od wielu dni. Jack i jego zespół znajdują w pokoju Eve częściowo spakowaną walizkę, ale nie trafiają na żaden trop. Dochodzenie posuwa się naprzód po przesłuchaniu osób związanych z agencją modelek, dla której Eve pracowała.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także