Bez miłości ani słowa

Bez miłości ani słowa

7.4/10 7.2/10

(Stuck in Love)

DRAMAT OBYCZAJOWY USA 2012   od 12 lat
Występują:Greg Kinnear, Lily Collins, Jennifer Connelly, Nat Wolff
Reżyseria:Josh Boone
W skrócie:Bill sam wychowuje dzieci po tym jak opuściła go żona, Mężczyzna nie może pogodzić się z jej odejściem i obsesyjne ją szpieguje.
Pisarz, który od rozstania z żoną nie napisał ani słowa, z obawą patrzy na swe nastoletnie dzieci również przeżywające życiowe rozterki. Intrygujące.
Konrad J. Zarębski, Gazeta Telewizyjna

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
niedziela, 5 kwietnia
pojutrze
1:05 FilmBox Premium HD
poniedziałek, 13 kwietnia
za 10 dni
2:15 FilmBox Premium HD

Opis

Uznany pisarz, Bill Borges (Greg Kinnear), samotnie wychowuje dwójkę dzieci, po tym jak trzy lata temu żona, Erica (Jennifer Connelly), opuściła go dla młodszego mężczyzny. Mężczyzna nie może pogodzić się z jej odejściem i zamiast pracować nad kolejna książką, obsesyjne szpieguje byłą partnerkę. Dni upływają mu na podglądaniu jej przez okna mieszkania. Jego zamężna sąsiadka, Tricia (Kristen Bell) próbuje go umawiać na randki z innymi kobietami, jednak Bill pozostaje nieczuły na ich wdzięki. W tym samym czasie jego dzieci przeżywają swoje pierwsze miłości. Dziewiętnastoletnia Samantha (Lily Collins) właśnie wydaje pierwszą książkę. Zrażona przykładem rodziców nastolatka nie ma zamiaru się zakochiwać. Jednak wkrótce na jej drodze pojawia się sympatyczny Louis (Logan Lerman), który jest gotowy do wielu poświęceń, by zdobyć serce ukochanej. Szesnastoletni Rusty (Nat Wolff), dzięki napisanej przez siebie poezji, zyskuje zainteresowanie najładniejszej dziewczyny w szkole, Kate (Liana Liberato). W dramacie obyczajowym Josha Boone'a ("Gwiazd naszych wina") zagrali nominowany do Oscara Greg Kinnear ("Lepiej być nie może") oraz zdobywczyni statuetki Amerykańskiej Akademii Filmowej, Jennifer Connelly ("Piękny umysł"). W role ich dzieci wcielili się: Nat Wolff ("Czas na miłość") oraz Lily Collins ("Królewna Śnieżka"), córka muzyka - Phila Collinsa.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)