x
Bez litości: Śmiertelna przeprawa

Bez litości: Śmiertelna przeprawa

(True Justice: Deadly Crossing)

serial sensacyjny Kanada/USA 2011
Występują:Steven Seagal, William "Big Sleeps" Stewart, Alex Mallari Jr., J. Anthony Pena
Reżyseria:Keoni Waxman
W skrócie:Do tajnego zespołu Kane'a dołącza nowa policjantka Sarah. Szybko się uczy pod okiem Juliet, Andre i Radnera. Wkrótce cała grupa rozpoczyna śledztwo w sprawie morderstwa pary sklepikarzy.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Elijah Kane (Steven Seagal) stoi na czele tajnego zespołu, który walczy z przestępczością w północno-zachodniej części Stanów Zjednoczonych. W skład jego ekipy wchodzi zastępczyni Juliet (Meghan Ory) i dopiero zbierający doświadczenie Andre (William 'Big Sleeps' Stewart) oraz Radner (Warren Christie). Cała formacja słynie ze stosowania najróżniejszych środków i naginania prawa, aby powstrzymywać organizacje przestępcze. Wkrótce do drużyny dołącza nowa policjantka, Sarah (Sarah Lind), który staje przed trudnym zadaniem zaadaptowania się w niezwykłym zespole.

W tym odcinku

Do tajnego zespołu Kane'a, który walczy z kryminalistami często naginając przy tym prawo, dołącza nowa funkcjonariuszka, Sarah. Kobieta szybko wykazuje się umiejętnościami i uczy odpowiednich nawyków pod okiem bardziej doświadczonych kompanów, Juliet, Andre i Radnera. Wkrótce cała grupa rozpoczyna śledztwo w sprawie brutalnego morderstwa pary sklepikarzy. Trop prowadzi do szajki dilerów narkotykowych, którzy mają powiązania z rosyjską mafią.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)