Bez litości: Miasto w ogniu

Bez litości: Miasto w ogniu

(True Justice: Urban Warfare)

serial sensacyjny Kanada/USA 2011
Występują:Steven Seagal, William "Big Sleeps" Stewart, Alex Mallari Jr., J. Anthony Pena
Reżyseria:Keoni Waxman
W skrócie:Mason i Radner zostają pobici przez nieznanych sprawców. Kane wyjawia podwładnym swoje związki z wywiadem antyterrorystycznym w przeszłości. Porucznik Humphreys prosi Sarah i Juliet o pomoc.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Elijah Kane (Steven Seagal) stoi na czele tajnego zespołu, który walczy z przestępczością w północno-zachodniej części Stanów Zjednoczonych. W skład jego ekipy wchodzi zastępczyni Juliet (Meghan Ory) i dopiero zbierający doświadczenie Andre (William 'Big Sleeps' Stewart) oraz Radner (Warren Christie). Cała formacja słynie ze stosowania najróżniejszych środków i naginania prawa, aby powstrzymywać organizacje przestępcze. Wkrótce do drużyny dołącza nowa policjantka, Sarah (Sarah Lind), który staje przed trudnym zadaniem zaadaptowania się w niezwykłym zespole.

W tym odcinku

Mason i Radner zostają ciężko pobici przez nieznanych sprawców. Ich wyszkolenie wskazuje na związki z armią. Kane wyjawia podwładnym swoje związki z wywiadem antyterrorystycznym, w którym działał w przeszłości. Porucznik Humphreys prosi Sarah i Juliet o pomoc w śledztwie w sprawie kolejnego seryjnego gwałciciela. Kobiety wkrótce odnajdują ciało kolejnej ofiary, która została zabita we wstrząsający sposób. W Seattle pojawia się też rosyjski gang, który handluje diamentami na czarnym rynku.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także