Bez litości

6.6/10 6.3/10

(I Spit on Your Grave)

HORROR USA 2010   dla dorosłych
Występują:Sarah Butler, Chad Lindberg, Jeff Branson, Andrew Howard
Reżyseria:Steven R. Monroe
W skrócie:Jennifer jedzie do domku na odludziu. Grupa zwyrodnialców brutalnie bije ją i gwałci. Kobiecie udaje się przeżyć. Zamierza się zemścić.
Skatowana i pozostawiona na śmierć kobieta z wielkiego miasta, która przyjechała na sielską prowincję, po zebraniu sił szuka krwawej zemsty na miejscowych napastnikach.
Konrad J. Zarębski, Gazeta Telewizyjna

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Młoda i piękna Jennifer Hills (Sarah Butler) przyjeżdża do malowniczo położonego domku w głuszy, by napisać powieść. Sielankowa sceneria sprzyja wyciszeniu. Idylla przemienia się w miejsce z koszmaru po wizycie Matthew (Chad Lindberg), który przyszedł do Jennifer, by naprawić kran. Mężczyzna po powrocie z domku do miasteczka opowiada okolicznym rzezimieszkom o nowo poznanej kobiecie. Wówczas oni knują zbrodniczy plan. Nie podoba im się dziewczyna z miasta, dlatego postanawiają ją ukarać. Pewnego dnia Jennifer zostaje napadnięta, okaleczona i zgwałcona. Gdy udaje jej się uciec do lasu, ponownie zostaje schwytana i zmaltretowana. Po dwóch tygodniach, gdy odzyskuje siły, planuje zemstę. Zamierza wymierzyć sprawiedliwość swoim oprawcom.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także