Bez litości 2: Krwawa aleja (2)

Bez litości 2: Krwawa aleja (2)

(True Justice 2: Blood Alley)

serial sensacyjny Kanada/USA 2012   od 16 lat
Występują:Steven Seagal, Sarah Lind, Jesse Hutch, Lochlyn Munro
Reżyseria:Wayne Rose
W skrócie:Elijah Kane jedzie do Vancouver zlikwidować Lucky'ego Tone'a, przestępcę zamieszanego w przemyt broni. Tymczasem kontaktuje się z nim z prośbą o pomoc imigrantka z Chin.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
czwartek, 2 maja
za 9 dni
0:30 TV Puls

Opis

Przedmieścia Seattle. Jeden z policyjnych posterunków atakują rosyjscy gangsterzy. Podczas akcji ginie większość członków grupy specjalnej dowodzonej przez Elijaha Kane'a (Steven Seagal). Żądny zemsty detektyw przystaje na propozycję wysłannika CIA, Marcusa Mitchella (Adrian Holmes). Ten oczekuje, że Kane wróci do służby, a w zamian otrzyma cenne informacje dotyczące sprawców napadu. Pierwszym zadaniem Elijaha ma być pozbycie się pewnego prawnika zamieszanego w całą sprawę. Aż do momentu zlikwidowania mężczyzny jego tożsamość ma pozostać tajemnicą. Kane kompletuje nową grupę. W jej skład ostatecznie wchodzi troje doświadczonych agentów: Mark Simms (Lochlyn Munro), Johnny Garcia (Jesse Hutch) i Jessica Finch (Tanaya Beatty). Wspiera ich także dobra znajoma Kane'a, Sarah Montgomery (Sarah Lind), której udało się przeżyć masakrę. Dalsze perypetie Elijaha Kane'a, mistrza sztuk walki, który do policji trafia po wieloletniej służbie w armii. Z pomocą zaufanych partnerów ponownie staje on do walki z przestępczością.

W tym odcinku

Elijah Kane jedzie do Vancouver, by zlikwidować Lucky'ego Tone'a, przestępcę zamieszanego w przemyt broni. Tymczasem z detektywem kontaktuje się imigrantka z Chin, zaniepokojona zniknięciem swojej siostry. Kane obiecuje jej pomóc. Po pewnym czasie odkrywa, że związek z nielegalnym przerzutem uchodźców mają gangsterzy z Triady. Z kolei Jessica Finch wpada na trop niejakiego Darko Karadzicia (Mackenzie Gray). Elijah uważa, że to on jest odpowiedzialny za atak na jego dawny zespół agentów. Z Karadziciem powiązany jest z kolei demoniczny dr Zee (Ian Tracey), człowiek zajmujący się sprzedażą ludzkich organów na czarnym rynku. Kane i jego ludzie muszą jak najszybciej powstrzymać bezwzględnych kryminalistów.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także