Bez litości 2: Jeden strzał, jedno życie (6)

Bez litości 2: Jeden strzał, jedno życie (6)

(True Justice 2: One Shot One Life)

serial sensacyjny Kanada/USA 2012   od 16 lat
Występują:Steven Seagal, Sarah Lind, Jesse Hutch, Lochlyn Munro
W skrócie:Elijah Kane i szefowa rosyjskich gangsterów wpadają na trop łącznika Ghosta, Magellana, który zgadza się na współpracę. Tymczasem ekipa Kane'a wciąż poszukuje zaginionej bomby.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Przedmieścia Seattle. Jeden z policyjnych posterunków atakują rosyjscy gangsterzy. Podczas akcji ginie większość członków grupy specjalnej dowodzonej przez Elijaha Kane'a (Steven Seagal). Żądny zemsty detektyw przystaje na propozycję wysłannika CIA, Marcusa Mitchella (Adrian Holmes). Ten oczekuje, że Kane wróci do służby, a w zamian otrzyma cenne informacje dotyczące sprawców napadu. Pierwszym zadaniem Elijaha ma być pozbycie się pewnego prawnika zamieszanego w całą sprawę. Aż do momentu zlikwidowania mężczyzny jego tożsamość ma pozostać tajemnicą. Kane kompletuje nową grupę. W jej skład ostatecznie wchodzi troje doświadczonych agentów: Mark Simms (Lochlyn Munro), Johnny Garcia (Jesse Hutch) i Jessica Finch (Tanaya Beatty). Wspiera ich także dobra znajoma Kane'a, Sarah Montgomery (Sarah Lind), której udało się przeżyć masakrę. Dalsze perypetie Elijaha Kane'a, mistrza sztuk walki, który do policji trafia po wieloletniej służbie w armii. Z pomocą zaufanych partnerów ponownie staje on do walki z przestępczością.

W tym odcinku

Elijah Kane i szefowa rosyjskich gangsterów Anna Zemenko wpadają na trop łącznika Ghosta, niejakiego Magellana (Paul McGillion). Ten zgadza się wziąć udział w spisku, mającym na celu zlikwidowanie jego mocodawcy. Tymczasem ekipa Kane'a wciąż poszukuje zaginionej bomby. Wykonanie zadania skutecznie utrudniają jednak wysłannicy FBI. W trakcie przekazywania ładunku wybuchowego Magellanowi dochodzi do krwawej jatki z Lynchem i jego ludźmi, co nie uchodzi uwadze federalnych. Śladem Elijaha podąża natomiast agent CIA prowadzący śledztwo w sprawie śmierci Mitchella. Kane jest przekonany, że niebawem dopadnie tajemniczego Ghosta. Zanim jednak dochodzi do konfrontacji, sprawy znów poważnie się komplikują.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)