Bez litości 2: Anioł śmierci (4)

Bez litości 2: Anioł śmierci (4)

(True Justice 2: Angel of Death)

serial sensacyjny Kanada/USA 2012   od 16 lat
Występują:Steven Seagal, Sarah Lind, Jesse Hutch, Lochlyn Munro
Reżyseria:Wayne Rose
W skrócie:Kane i jego ludzie odpierają atak na kryjówkę, w której do zdrowia powraca agentka Montgomery. Do miasta przybywa terrorysta Abdul Hassan. Ma przeprowadzić transakcję z członkiem Hezbollahu.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Przedmieścia Seattle. Jeden z policyjnych posterunków atakują rosyjscy gangsterzy. Podczas akcji ginie większość członków grupy specjalnej dowodzonej przez Elijaha Kane'a (Steven Seagal). Żądny zemsty detektyw przystaje na propozycję wysłannika CIA, Marcusa Mitchella (Adrian Holmes). Ten oczekuje, że Kane wróci do służby, a w zamian otrzyma cenne informacje dotyczące sprawców napadu. Pierwszym zadaniem Elijaha ma być pozbycie się pewnego prawnika zamieszanego w całą sprawę. Aż do momentu zlikwidowania mężczyzny jego tożsamość ma pozostać tajemnicą. Kane kompletuje nową grupę. W jej skład ostatecznie wchodzi troje doświadczonych agentów: Mark Simms (Lochlyn Munro), Johnny Garcia (Jesse Hutch) i Jessica Finch (Tanaya Beatty). Wspiera ich także dobra znajoma Kane'a, Sarah Montgomery (Sarah Lind), której udało się przeżyć masakrę. Dalsze perypetie Elijaha Kane'a, mistrza sztuk walki, który do policji trafia po wieloletniej służbie w armii. Z pomocą zaufanych partnerów ponownie staje on do walki z przestępczością.

W tym odcinku

Kane i jego ludzie odpierają atak na kryjówkę, w której do zdrowia powraca agentka Sarah Montgomery. Tymczasem do miasta przybywa egipski terrorysta Abdul Hassan. Ma przeprowadzić transakcję z Abboudem, członkiem Hezbollahu, którego Elijah miał zlikwidować. Policjant podejrzewa, że Egipcjanin chce sprzedać mu broń atomową. Zapłatą ma być 650 milionów dolarów w brylantach. Agent CIA Marcus Mitchell sprowadza eksperta, który potwierdza przypuszczenia Kane'a. Elijah wraz ze swoimi ludźmi przeprowadza atak na dom publiczny, w którym ukrywa się Hassan, ale przestępcy udaje się zbiec. Zadanie namierzenia go spada na barki Jessiki.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także