Betty (1/6)

Betty (1/6)

(Betty: Key Party)

serial komediowy USA 2020   od 16 lat
Występują:Nina Moran, Ajani Russell, Rachelle Vinberg, Dede Lovelace
Reżyseria:Crystal Moselle
W skrócie:Janay i Kirt postanawiają urządzić imprezę i zaprosić na nią pozostałe dziewczyny z paczki. Przyjęcie przerywa pojawienie się pewnego niespodziewanego gościa, który wprowadza niemałe zamieszanie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
czwartek, 28 maja
jutro
18:20 HBO 3

Opis

Młode skejterki z Nowego Jorku pasjonują się jazdą na deskorolkach. Janay (Dede Lovelace) jest nieco przemądrzała, uparta, ale jej silna osobowość często pomaga jej w życiu, jak i powoduje wiele problemów. Tymczasem Honeybear (Moonbear) jest spokojna, lecz często dusi w sobie prawdziwe emocje. Z kolei Kirt (Nina Moran) ma wielkie serce, ale potrafi też być wojowniczką. Wyróżnia ją poczucie humoru, którego niekiedy brakuje jej koleżankom. Do paczki należy też pochodząca z zamożnej rodziny Indigo (Ajani Russell). Dziewczyna rzuciła naukę w liceum plastycznym. Tymczasem Camille (Rachelle Vinberg) jest dość skryta, wyjątkowo inteligentna lecz niezbyt towarzyska. Od pewnego czasu usiłuje stać się częścią załogi ze skateparku i robi wszystko, by dziewczyny ją zaakceptowały.

W tym odcinku

Janay i Kirt postanawiają urządzić imprezę i zaprosić na nią pozostałe dziewczyny z paczki. Nagle przyjęcie przerywa pojawienie się pewnego niespodziewanego gościa, który wprowadza niemałe zamieszanie.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także