Będzie pan zadowolony (3/12)
program rozrywkowy Polska 2014
W skrócie: | Umiejętności pseudofachowców zostaną przetestowane poprzez wstawienie do nich renault megane z usterkami. Dowiemy się m.in., jak mechanicy poradzą sobie z brakiem masy w tylnym oświetleniu. |
---|
Oglądaj w telewizji
Data | Godzina | Stacja |
nie znaleziono żadnej emisji |
Opis
Autorzy programu odwiedzają z ukrytą kamerą warsztaty samochodowe, by przyjrzeć się pracy polskich mechaników. Prowadzący Krzysztof Woroniecki, zajmujący się naprawą pojazdów od ponad dwudziestu lat, oceni ich działania, a przy okazji podpowie, jak samemu usunąć proste usterki. Doradzi też, jakich błędów unikać, gdy decyduje się oddać auto do warsztatu.
Umiejętności pseudofachowców pracujących w warsztatach samochodowych zostaną przetestowane poprzez wstawienie do nich renault megane z kilkoma usterkami. Dowiemy się, jak mechanicy poradzą sobie z brakiem masy w tylnym oświetleniu, uszkodzonym zamkiem elektrycznym bagażnika i poluzowaną kolumną kierownicy.
Twórcy (pokaż wszystkich)
-
Krzysztof Woroniecki gospodarz
Zobacz także
- Będzie pan zadowolony (2/12) - program rozrywkowy - noc pon./wt., 25 na 26 sierpnia 4:35
- Będzie pan zadowolony (3/12) - program rozrywkowy - noc wt./śr., 26 na 27 sierpnia 4:35
- Będzie pan zadowolony (4/12) - program rozrywkowy - noc śr./czw., 27 na 28 sierpnia 4:35
- Będzie pan zadowolony (5/12) - program rozrywkowy - noc czw./pt., 28 na 29 sierpnia 4:35
- Będzie pan zadowolony (6/12) - program rozrywkowy - noc pt./sob., 29 na 30 sierpnia 4:35
- Będzie pan zadowolony (7/12) - program rozrywkowy - noc sob./niedz., 30 na 31 sierpnia 4:40
- Będzie pan zadowolony (8/12) - program rozrywkowy - noc niedz./pon., 31 sierpnia na 1 września 4:35
- Będzie pan zadowolony (9/12) - program rozrywkowy - noc pon./wt., 1 na 2 września 4:05
- Będzie pan zadowolony (10/12) - program rozrywkowy - noc pon./wt., 1 na 2 września 4:35
- Będzie pan zadowolony (11/12) - program rozrywkowy - noc wt./śr., 2 na 3 września 4:05