Będzie pan zadowolony (10/12)
W skrócie: | Kopcenie, brak mocy i charakterystyczny dźwięk zwiastują uszkodzenie intercoolera w renault megane, a spalony bezpiecznik blaszkowy sprawia, że po wyciągnięciu kluczyków samochód dalej pracuje. |
---|
Oglądaj w telewizji
Data | Godzina | Stacja |
środa, 22 października za 11 dni |
4:30 | TVN Turbo |
Opis
Autorzy programu odwiedzają z ukrytą kamerą warsztaty samochodowe, by przyjrzeć się pracy polskich mechaników. Prowadzący Krzysztof Woroniecki, zajmujący się naprawą pojazdów od ponad dwudziestu lat, oceni ich działania, a przy okazji podpowie, jak samemu usunąć proste usterki. Doradzi też, jakich błędów unikać, gdy decyduje się oddać auto do warsztatu.
Kopcenie, brak mocy i charakterystyczny dźwięk zwiastują uszkodzenie intercoolera w renault megane 1.5 dCi z 2007 r., a spalony bezpiecznik blaszkowy sprawia, że po wyciągnięciu kluczyków samochód dalej pracuje. Niedziałająca elektryka i ciągłe palenie się świateł powinny od razu naprowadzić mechaników na trop związany z prądem, niestety taks się nie dzieje. Adam Klimek przyjrzy się ciekawej dyskusji o pneumokokach podczas pracy małomównego mistrza oraz podstarzałej ekipie pałającej nienawiścią do komputerów.
Zobacz także
- Będzie pan zadowolony (13-ost.) - program rozrywkowy - noc pt./sob., 10 na 11 października 4:05
- Będzie pan zadowolony (1/12) - program rozrywkowy - noc sob./niedz., 11 na 12 października 3:55
- Będzie pan zadowolony (2/12) - program rozrywkowy - noc pon./wt., 13 na 14 października 4:40
- Będzie pan zadowolony (3/12) - program rozrywkowy - noc wt./śr., 14 na 15 października 4:30
- Będzie pan zadowolony (4/12) - program rozrywkowy - noc śr./czw., 15 na 16 października 4:30
- Będzie pan zadowolony (5/12) - program rozrywkowy - noc czw./pt., 16 na 17 października 3:55
- Będzie pan zadowolony (6/12) - program rozrywkowy - noc pt./sob., 17 na 18 października 4:05
- Będzie pan zadowolony (7/12) - program rozrywkowy - noc sob./niedz., 18 na 19 października 3:55
- Będzie pan zadowolony (8/12) - program rozrywkowy - noc sob./niedz., 18 na 19 października 4:25
- Będzie pan zadowolony (9/12) - program rozrywkowy - noc pon./wt., 20 na 21 października 4:40