Będzie dobrze, kochanie (2)

Będzie dobrze, kochanie (2)

serial komediowy Polska 2020   od 12 lat
Występują:Wiktoria Gąsiewska, Filip Gurłacz, Ilona Ostrowska, Jacek Lenartowicz
Reżyseria:Bartosz Kubera
W skrócie:Justyna jest w złym humorze. Musiała zawiesić działalność swojej firmy, a do tego denerwuje się przygotowaniami do ślubu i wesela. Prosi Artura, by porozmawiał z jej rodzicami, którzy są w separacji.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Justyna (Wiktoria Gąsiewska) i Artur (Filip Gurłacz) mieli niedługo wziąć ślub i planowali huczne wesele. Miesiące przygotowań przekreślił wybuch epidemii. Do tego niedoszły pan młody utknął w Australii, gdzie wyjechał do pracy. Narzeczeni martwią się nie tylko ceremonią, która stanęła pod znakiem zapytania. Obawiają się przede wszystkim długiej rozłąki. Walczą o to, by być razem. Wsparcia udzielają im bliscy. Justyna może liczyć na matkę Lilkę (Ilona Ostrowska) i ojca Waldka (Jacek Lenartowicz). Także rodzice Artura, Elżbieta (Dorota Chotecka) i Zygmunt (Tomasz Sapryk), próbują służyć radą w tej trudnej sytuacji. Pomocne okazują się także babcia Justyny (Bożena Dykiel) i przyjaciółka Lilki, Ewa (Anna Dereszowska). Pierwszy w Polsce serial telewizyjny nagrywany bez klasycznych planów zdjęciowych. Jest on realizowany w domach aktorów, którzy swoje role odrywają w autentycznych wnętrzach i strojach. Odcinki formą przypominają połączenia wideo za pomocą komunikatorów internetowych.

W tym odcinku

Justyna jest w złym humorze. Musiała zawiesić działalność swojej firmy, a do tego denerwuje się przygotowaniami do ślubu i wesela. Artur chce jej pomóc. Dziewczyna prosi, by porozmawiał z jej rodzicami, którzy są w separacji. Ma namówić ich, by w kościele usiedli obok siebie. Przerażony Artur obiecuje się tym zająć.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)