Będzie dobrze, kochanie (15)

Będzie dobrze, kochanie (15)

serial komediowy Polska 2020   od 12 lat
Występują:Wiktoria Gąsiewska, Filip Gurłacz, Ilona Ostrowska, Jacek Lenartowicz
Reżyseria:Bartosz Kubera
W skrócie:Uwięziona w domu na czas kwarantanny Elżbieta z uwagą obserwuje sąsiadów. Zwraca uwagę na fakt, ze każdy, by wyjść z osiedla, musi nacisnąć guzik. Prosi męża, by zaradził temu problemowi.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Justyna (Wiktoria Gąsiewska) i Artur (Filip Gurłacz) mieli niedługo wziąć ślub i planowali huczne wesele. Miesiące przygotowań przekreślił wybuch epidemii. Do tego niedoszły pan młody utknął w Australii, gdzie wyjechał do pracy. Narzeczeni martwią się nie tylko ceremonią, która stanęła pod znakiem zapytania. Obawiają się przede wszystkim długiej rozłąki. Walczą o to, by być razem. Wsparcia udzielają im bliscy. Justyna może liczyć na matkę Lilkę (Ilona Ostrowska) i ojca Waldka (Jacek Lenartowicz). Także rodzice Artura, Elżbieta (Dorota Chotecka) i Zygmunt (Tomasz Sapryk), próbują służyć radą w tej trudnej sytuacji. Pomocne okazują się także babcia Justyny (Bożena Dykiel) i przyjaciółka Lilki, Ewa (Anna Dereszowska). Pierwszy w Polsce serial telewizyjny nagrywany bez klasycznych planów zdjęciowych. Jest on realizowany w domach aktorów, którzy swoje role odrywają w autentycznych wnętrzach i strojach. Odcinki formą przypominają połączenia wideo za pomocą komunikatorów internetowych.

W tym odcinku

Uwięziona w domu na czas kwarantanny Elżbieta z uwagą obserwuje sąsiadów. Zwraca uwagę na fakt, ze każdy, by wyjść z osiedla, musi nacisnąć guzik. Prosi męża, by zaradził temu problemowi. Jako przewodniczący wspólnoty powinien zareagować na ewidentne zagrożenie. W odpowiedzi Zygmunt sugeruje, by żona przestała wtrącać się w sprawy, które do niej nie należą. Oburzona kobieta postanawia przemówić mu do rozsądku.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także