Beauty ekspert (3)

Beauty ekspert (3)

magazyn poradnikowy Polska 2017
W skrócie:Radzka zaprezentuje gadżety do prostowania i modelowania włosów. Podpowie też, jak dbać o ich zdrowy wygląd oraz nawilżenie. Z kolei Ania Orłowska zdradzi, w jaki sposób szybko zamaskować odrosty.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Każda kobieta marzy o pięknym wyglądzie. Modowo-urodowych porad dostarczy widzom znana vlogerka "Radzka", czyli Magdalena Kanoniak. Prowadząca przetestuje na sobie najnowsze zabiegi kosmetyczne, które mają sprawić, by cera była gładsza, jaśniejsza i zawsze promienna. Podpowie także, co ile kosztuje. Z kolei Ania Orłowska opowie o idealnych kosmetykach do makijażu. Jej fachowa wiedza z pewnością przyda się każdej zabieganej kobiecie.

Tym razem Radzka zaprezentuje gadżety do prostowania i modelowania włosów, podpowie też, jak z pomocą nowoczesnych technologii dbać o ich zdrowy wygląd i nawilżenie. Również Ania Orłowska podzieli się wskazówkami na temat pielęgnacji włosów. Zdradzi, w jaki sposób szybko zamaskować odrosty, i opowie o domowej, naturalnej masce wzmacniającej włosy. W odcinku będzie również mowa o sposobach na pozytywny nastrój i zdrowy sen.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także