Barwy szczęścia (3350)

serial obyczajowy Polska 2026   od 12 lat
Występują:Katarzyna Glinka, Michał Rolnicki, Marek Molak, Marieta Żukowska
Reżyseria:Jacek Gąsiorowski
W skrócie:Rawiczowa nie może uzyskać zgody na widzenie z synem. Błaga Natalię, by odwiedziła Cezarego. Małgorzata uświadamia córce, że mała Lea tęskni za ojcem. Zwoleńska oficjalnie przejmuje też sprawę Soni.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
czwartek, 2 kwietnia
za 13 dni
20:05 TVP 2

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają perypetie m.in. rodu Marczaków. Ich codzienne troski i chwile radości składają się na rzeczywistość osiedla Pod Sosnami.

W tym odcinku

Tomasz ożywia się po otrzymaniu wiadomości o rozstaniu Grażyny i Patryka. Stara się dowiedzieć od Justina jak najwięcej na ten temat. Zachowanie Emila niepokoi Gabi. Postanawia ona porozmawiać na ten temat z Asią. Rawiczowa nie może uzyskać zgody na widzenie z synem. W końcu błaga Natalię, by odwiedziła Cezarego w jej zastępstwie. Małgorzata uświadamia córce, że mała Lea bardzo tęskni za ojcem. Zwoleńska oficjalnie przejmuje również sprawę Soni. Musi przygotować się do rozprawy.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także