Barwy szczęścia (3296)

serial obyczajowy Polska 2026   od 12 lat
Występują:Katarzyna Glinka, Michał Rolnicki, Jacek Tyszkiewcz, Marek Molak
Reżyseria:Jakub Skoczeń
W skrócie:Aleks przyłapuje Romea z Ewą. Ma żal do niego i do Aldony, która gościła Włocha. Niebawem rywal wyjeżdża. Mirek zauważa Justynę flirtującą z trenerem. Dochodzi do awantury, która kończy ich związek.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
piątek, 16 stycznia
dziś
20:05 TVP 2 (z napisami)
niedziela, 18 stycznia
pojutrze
5:40 TVP 2 (z napisami)
poniedziałek, 19 stycznia
za 3 dni
6:50 TVP 2 (powtórka) (z napisami)
poniedziałek, 19 stycznia
za 3 dni
19:25 TVP 2 (powtórka) (z napisami)

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają perypetie m.in. rodu Marczaków. Ich codzienne troski i chwile radości składają się na rzeczywistość osiedla Pod Sosnami.

W tym odcinku

Aleks przyłapuje Romea z Ewą. Ma żal zarówno do niego, jak i do Aldony, która gościła Włocha w ich domu. Niebawem jego rywal wyjeżdża do Włoch, co wcale nie poprawia mu humoru. Mirek zauważa Justynę flirtującą z trenerem. Dochodzi do awantury, która kończy ich związek. Mariusz planuje rodzinny wyjazd do Grecji. Tuż przed wylotem decyduje się jednak na ryzykowne wyznanie. Kasia dowiaduje się, że jej ukochany spędził noc z Janką.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także