x
Barwy szczęścia (2944)

Barwy szczęścia

odc. 2944

serial obyczajowy Polska 2024   od 12 lat
Występują:Katarzyna Glinka, Michał Rolnicki, Artem Malashchuk, Marek Molak
Reżyseria:Iwona Siekierzyńska
W skrócie:Joasia sugeruje Hubertowi, by walczył o małżeństwo. On zapewnia ukochaną, że niebawem do niej wróci. Świadkiem ich pocałunku staje się Marysia. Regina daje kolejny występ. Franek ma do niej pretensje.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
środa, 24 kwietnia
za 4 dni
11:30 TVP Polonia (z napisami)
środa, 24 kwietnia
za 4 dni
16:30 TVP Polonia (z napisami)
czwartek, 25 kwietnia
za 5 dni
5:00 TVP Polonia (z napisami)

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają perypetie m.in. rodu Marczaków. Ich codzienne troski i chwile radości składają się na rzeczywistość osiedla Pod Sosnami.

W tym odcinku

Hubert przygotowuje się wraz ze swoją córką na wyjazd do Stanów Zjednoczonych, by odwiedzić Klarę. Marysia liczy na to, że zostaną tam nie tylko na wakacje, ale już na stałe. Emil martwi się, że jeśli Pyrka pogodzi się z żoną, to wraz z matką po raz kolejny straci dach nad głową. Joasia sugeruje Hubertowi, aby zawalczył o swoje małżeństwo. On jednak zapewnia ukochaną, że niebawem do niej wróci. Świadkiem ich pocałunku staje się Marysia. Dziewczynka jest w szoku. Regina po raz kolejny daje występ w hotelu. Franek ma do niej o to pretensje. Kobieta jest rozczarowana. Ma żal do męża o to, że jej nie wspiera. Pianistka wpada w oko Kornelowi. Łukasz dowiaduje się, że przy domu Małgorzaty i Jerzego nie wykonano prac drenażowych. Żąda od Dwoickiego wyjaśnień oraz powołania wewnętrznego audytu w firmie. Klemens, w imieniu mieszkańców osiedla, uważa, że sprawą powinna zająć się prokuratura. Sadowski przedstawia Modrzyckiemu dowody, które wskazują na to, że doszło do oszustwa.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także