x
Barwy szczęścia (2943)

Barwy szczęścia

odc. 2943

serial obyczajowy Polska 2024   od 12 lat
Występują:Katarzyna Glinka, Michał Rolnicki, Amelia Listwon, Marek Molak
Reżyseria:Iwona Siekierzyńska
W skrócie:Ewa i Aleks odwiedzają w szpitalu Ewelinę. Aldona wspiera matkę dziewczyny. Kasia jest zła na Łukasza o to, że nie stawia rodziny na pierwszym miejscu. Zwierza się z problemów Vincenzowi.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
wtorek, 23 kwietnia
za 3 dni
11:30 TVP Polonia (z napisami)
wtorek, 23 kwietnia
za 3 dni
16:30 TVP Polonia (z napisami)
środa, 24 kwietnia
za 4 dni
5:00 TVP Polonia (z napisami)

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają perypetie m.in. rodu Marczaków. Ich codzienne troski i chwile radości składają się na rzeczywistość osiedla Pod Sosnami.

W tym odcinku

Ewa i Aleks odwiedzają w szpitalu Ewelinę, która próbowała odebrać sobie życie. Aldona wspiera matkę dziewczyny. Justin uświadamia Idze, że przez jej relacje z Kornelem i Patrykiem hotel może mieć problemy. Oliwka ostrzega dziewczynę przed starszym Jezierskim, ale przekonuje ją do związku z Patrykiem. Zirytowana Ida postanawia zakończyć obie relacje. Kasia jest zła na Łukasza o to, że nie stawia rodziny na pierwszym miejscu. Zwierza się Vincenzowi. Tymczasem w pracy Sadowski uświadamia sobie, że jego nowy szef, Dwoicki, mógł dopuścić się oszustwa, przez które doszło do ostatniej awarii. Modrzycki postanawia się temu przyjrzeć. Jaworski zwraca się po pomoc do Klemensa. Chodzi o zbiorowy pozew dotyczący zalania osiedla.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także