x
Barwy szczęścia (2931)

Barwy szczęścia

odc. 2931

serial obyczajowy Polska 2024   od 12 lat
Występują:Vincent Przybylski, Katarzyna Glinka, Paweł Ławrynowicz, Michał Rolnicki
Reżyseria:Michał Węgrzyn
W skrócie:Rawiczowa namawia syna, by postarał się z Natalią o dziecko. Skruszeni Basia i Zdzisio opowiadają w końcu Sadowskiej o wydarzeniach sprzed lat. Darek poznaje nowych sąsiadów: Halicką i Roberta.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają perypetie m.in. rodu Marczaków. Ich codzienne troski i chwile radości składają się na rzeczywistość osiedla Pod Sosnami.

W tym odcinku

Natalia zostawia chorą Leę pod opieką Cezarego. Gdy ten musi pilnie udać się do biura, zdesperowany prosi o pomoc swoją matkę. Rawiczowa nie ukrywa, że marzy o "prawdziwej" wnuczce. Namawia syna, by postarał się ze Zwoleńską o dziecko. Tymczasem Natalia odkrywa, że partner otrzymał propozycję awansu i wyjazdu do Indii. Kasia jest pewna, że Waleria przez lata ją okłamywała. Wypomina jej to w rozmowie telefonicznej. Tymczasem Łukasz próbuje wytłumaczyć Ksaweremu, dlaczego mama jest aż tak zdenerwowana. Chłopiec chce wiedzieć, kim był dla niego dziadek Stefan, skoro biologicznym ojcem Sadowskiej okazał się ktoś inny. Skruszeni Basia i Zdzisio opowiadają w końcu Kasi o wydarzeniach sprzed lat. Darek poznaje swoich nowych sąsiadów: Halicką i Roberta.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także