x
Barwy szczęścia (2916)

Barwy szczęścia

odc. 2916

serial obyczajowy Polska 2023   od 12 lat
Występują:Katarzyna Glinka, Michał Rolnicki, Marek Molak, Marieta Żukowska
Reżyseria:Jakub Skoczeń
W skrócie:Kasia wraca z Ksawerym do domu. W barze u Vincenza Sadowscy wpadają na Celinę, która niechcący zdradza, że dziennikarz ostatnio z nią pracował. Modrzycki zostaje napadnięty i brutalnie pobity.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki (Katarzyna Glinka) oraz jej bliskich, Huberta (Marek Molak) i jego żony Klary (Olga Jankowska). Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie i sukcesy na polu zawodowym składają się na rzeczywistość osiedla "Pod Sosnami".

W tym odcinku

Ku radości Łukasza Kasia wraca w końcu z Ksawerym do domu. W barze u Vincenza Sadowscy wpadają na Celinę, która niechcący zdradza, że dziennikarz ostatnio z nią pracował. Zaskoczona żona czeka na wyjaśnienia partnera. Po udostępnieniu zebranych przez siebie materiałów Weronice Modrzycki zostaje napadnięty i brutalnie pobity. Bruno opowiada terapeucie o swojej zdradzie i wyrzutach sumienia. O mało nie zostaje przyłapany przez Bożenę. Mówi żonie, że ma problemy psychiczne. Stańska wspiera ukochanego, a później nawet broni przed krytykującą jego zachowanie Amelią. Po sukcesie ostatniej imprezy Justin postanawia zorganizować w hotelu cały cykl koncertów, których gwiazdą ma być Regina. Pianistka wyznaje Borysowi, że marzy o powrocie na scenę. Żali się również na Franka, który przez nadmiar pracy zaniedbuje rodzinę.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także