x
Barwy szczęścia (2912)

Barwy szczęścia

odc. 2912

serial obyczajowy Polska 2023   od 12 lat
Występują:Katarzyna Glinka, Michał Rolnicki, Marek Molak, Marieta Żukowska
Reżyseria:Jakub Skoczeń
W skrócie:Po przeprowadzce do Tomka Oliwka wyznaje Madzi, że czuje się szczęśliwa. Rodzice Kępskiego, Wanda i Henryk, nie są zachwyceni jego wybranką. Łukasz przygotowuje się na powrót Kasi i Ksawerego.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki (Katarzyna Glinka) oraz jej bliskich, Huberta (Marek Molak) i jego żony Klary (Olga Jankowska). Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie i sukcesy na polu zawodowym składają się na rzeczywistość osiedla "Pod Sosnami".

W tym odcinku

Po przeprowadzce do Tomka Oliwka wyznaje Madzi, że czuje się naprawdę szczęśliwa. Rodzice Kępskiego, Wanda i Henryk, nie są jednak zachwyceni jego nową wybranką. Dają dziewczynie do zrozumienia, że jest zbyt młoda dla ich syna. Łukasz przygotowuje się na powrót Kasi i Ksawerego. Zwraca się także do Weroniki z prośbą, by wsparła Celinę w jej śledztwie przeciwko muzykowi, który bił żonę. Namówiony w końcu przez dziennikarkę Modrzycki udostępnia jej wszystkie zdobyte materiały. Brońska oferuje Sadowskiemu stałą współpracę. Sławka i Patryk szukają nowego mieszkania, z kolei Witek zdaje pierwszą część egzaminu na prawo jazdy. Marek nie potrafi cieszyć się z sukcesu syna, ponieważ obawia się, że sąd i tak odbierze chłopakowi uprawnienia za to, że wcześniej prowadził bez dokumentów. Ukrywa również całą sprawę przed Krystyną.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także