x
Barwy szczęścia (2911)

Barwy szczęścia

odc. 2911

serial obyczajowy Polska 2023   od 12 lat
Występują:Katarzyna Glinka, Michał Rolnicki, Marek Molak, Marieta Żukowska
Reżyseria:Jakub Skoczeń
W skrócie:Zdzisio podwozi Kajtka do pracy. Na prośbę Sabiny przez cały czas dyskretnie kontroluje wnuka. Cieślak ma dosyć nadmiernej troski ze strony bliskich. Bruno jest gotów przyznać się Bożenie do zdrady.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki (Katarzyna Glinka) oraz jej bliskich, Huberta (Marek Molak) i jego żony Klary (Olga Jankowska). Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie i sukcesy na polu zawodowym składają się na rzeczywistość osiedla "Pod Sosnami".

W tym odcinku

Zdzisio podwozi Kajtka do pracy. Na prośbę Sabiny przez cały czas dyskretnie kontroluje wnuka. Cieślak ma już dosyć nadmiernej troski ze strony bliskich, o czym mówi Oliwce. Justin jest zły, gdy Zbrowska próbuje wymknąć się z hotelu, by dostarczyć próbki swoich kosmetyków do drogerii. W domu na zaskoczoną dziewczynę czeka spakowana walizka. Okazuje się, że Kępski postanowił zabrać ukochaną do siebie. Dręczony wyrzutami sumienia Bruno jest gotów przyznać się Bożenie do zdrady, co odradza mu Łukasz. Sadowskiemu udaje się znaleźć pracę. Będzie rzecznikiem prasowym. Stańscy kontaktują dziennikarza z Celiną, która prowadzi śledztwo w sprawie agresywnego wobec żony celebryty. Ma ona nadzieję, że Łukasz pomoże jej dotrzeć do materiałów, jakie zdobyli na temat brutalnego gwiazdora pracownicy "Szoku". Krystyna zdradza Markowi, że zdecydowali się razem z mężem przenieść do większego mieszkania, by mieć osobne sypialnie. Tymczasem Jaworski nie chce przedłużyć Sławce umowy najmu. Ona, Patryk i Justin mają dwa tygodnie na znalezienie nowego lokum. Skotnicki postanawia wykorzystać sytuację i w końcu się usamodzielnić.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także