x
Barwy szczęścia (2910)

Barwy szczęścia

odc. 2910

serial obyczajowy Polska 2023   od 12 lat
Występują:Katarzyna Glinka, Michał Rolnicki, Marek Molak, Marieta Żukowska
Reżyseria:Jarosław Banaszek
W skrócie:Kajtek zachwala jednej z klientek firmowane przez Oliwkę kosmetyki. Wypytuje także Madzię o nowy związek dziewczyny. Sabina daje synowi do zrozumienia, że Zbrowskiej wciąż na nim zależy.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki (Katarzyna Glinka) oraz jej bliskich, Huberta (Marek Molak) i jego żony Klary (Olga Jankowska). Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie i sukcesy na polu zawodowym składają się na rzeczywistość osiedla "Pod Sosnami".

W tym odcinku

Kajtek zachwala jednej z klientek firmowane przez Oliwkę kosmetyki. Wypytuje także Madzię o nowy związek dziewczyny. Sabina daje synowi do zrozumienia, że Zbrowskiej wciąż na nim zależy. Oliwka udziela wywiadu na kanale popularnej vlogerki kosmetycznej. To znakomita reklama dla jej marki. Do Justina dociera w końcu, że Agata już zawsze będzie traktować go tylko jak przyjaciela. Tymczasem Ignacy organizuje dla ukochanej spontaniczną randkę - spływ pontonem po Wiśle. Sytuacja w domu Pyrków nie wygląda najlepiej. Nadchodzi Dzień Matki i Marysia bardzo tęskni za Klarą. Dominika zwierza się Renacie - dzięki Mateuszkowi w końcu poczuła, że ma prawdziwą rodzinę. Sebastian uświadamia ukochanej, że malec wróci niebawem do matki i powinna uważać z nadmiernym okazywaniem mu uczuć.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także