x
Barwy szczęścia (2900)

Barwy szczęścia

odc. 2900

serial obyczajowy Polska 2023   od 12 lat
Występują:Katarzyna Glinka, Michał Rolnicki, Marek Molak, Marieta Żukowska
Reżyseria:Grzegorz Waller
W skrócie:Nadchodzi dzień meczu charytatywnego. Oliwka, Madzia i Ania wspierają drużynę oldboyów, kwestując i sprzedając kalendarz. Po powrocie z imprezy Sadowscy zastają splądrowane mieszkanie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki (Katarzyna Glinka) oraz jej bliskich, Huberta (Marek Molak) i jego żony Klary (Olga Jankowska). Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie i sukcesy na polu zawodowym składają się na rzeczywistość osiedla "Pod Sosnami".

W tym odcinku

Nadchodzi dzień meczu charytatywnego, Wzruszony Albert dziękuje Darkowi za okazane wsparcie. Kiedy u Borysa pojawia się problem z kręgosłupem, Aldona prosi o pomoc Hermana. Grzelak próbuje grać dalej, jednak gdy ból wraca, musi zrezygnować. Ojca na murawie zastępuje Aleks. Oliwka, Madzia i Ania wspierają drużynę oldboyów, kwestując i sprzedając charytatywny kalendarz. Mecz wygrywają wynikiem 5:1 goście ze Smętowa. Na stadionie, ku zaskoczeniu Łukasza i Kasi, zjawia się Bonda - jako właściciel gazety, która objęła medialny patronat nad wydarzeniem. Po powrocie z imprezy Sadowscy odkrywają, że ich mieszkanie zostało splądrowane. Hubert wyznaje Agacie, że Klara nie odzywa się do niego, odkąd postanowił przyjechać do USA bez Marysi. Mimo to Pyrka wyrusza w podróż.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także