x
Barwy szczęścia (2898)

Barwy szczęścia

odc. 2898

serial obyczajowy Polska 2023   od 12 lat
Występują:Katarzyna Glinka, Michał Rolnicki, Marek Molak, Marieta Żukowska
Reżyseria:Jacek Gąsiorowski
W skrócie:Nowy klient Małgorzaty, didżej Michał Rusowicz, szuka kawalerki w centrum Warszawy na swoje nowe studio. Zachowanie Krymskiej coraz bardziej niepokoi Łukasza. Kobieta wciąż go unika.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki (Katarzyna Glinka) oraz jej bliskich, Huberta (Marek Molak) i jego żony Klary (Olga Jankowska). Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie i sukcesy na polu zawodowym składają się na rzeczywistość osiedla "Pod Sosnami".

W tym odcinku

Nowy klient Małgorzaty, znany didżej Michał Rusowicz, szuka kawalerki w centrum Warszawy na swoje nowe studio. Seniorka otrzymuje zaproszenie na jedną z jego imprez. Koledzy Agaty i Ignacego zaczynają podejrzewać, że tych dwoje łączy coś więcej. Kieliszewski konsekwentnie wypiera się związku z szefową, by jej nie zdemaskować. Po uzyskanych od detektywa informacjach Hubert jest w rozterce i nie rozumie zachowania Klary. Wygląda na to, że pisarka nie ma w USA ani kochanka, ani depresji, ani żadnych poważnych problemów. Tymczasem Pyrka dowiaduje się od Paszkowskiej, że cofnięto jego zakaz wjazdu do Stanów. Zachowanie Krymskiej coraz bardziej niepokoi Łukasza. Kobieta wciąż go unika, a niebawem okazuje się, że postanowiła sprzedać dom. Zdesperowana Kasia zaprasza do nich Marcina. Policjant zmusza dziennikarza, by złożył oficjalne zawiadomienie o zaginięciu żony gangstera. Gdy Sadowski wraca z komisariatu do domu, między nim a partnerką ponownie dochodzi do kłótni.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także