x
Barwy szczęścia (2897)

Barwy szczęścia

odc. 2897

serial obyczajowy Polska 2023   od 12 lat
Występują:Katarzyna Glinka, Michał Rolnicki, Marek Molak, Marieta Żukowska
Reżyseria:Jacek Gąsiorowski
W skrócie:Łukasz zakłada firmę, by udawać biznesmena i skontaktować się z ludźmi Bondy. Kasia coraz bardziej martwi się o bezpieczeństwo ukochanego. Krymska przestaje odpowiadać na telefony Sadowskiego.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki (Katarzyna Glinka) oraz jej bliskich, Huberta (Marek Molak) i jego żony Klary (Olga Jankowska). Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie i sukcesy na polu zawodowym składają się na rzeczywistość osiedla "Pod Sosnami".

W tym odcinku

Stosunki Anity i Luizy wciąż są napięte, co nie uchodzi uwadze Aro. Klemens załatwia w końcu Szymczak posadę w biurze podróży, które prowadzi jego dawna klientka. Łukasz zakłada firmę, by udawać biznesmena i skontaktować się z ludźmi Bondy. Kasia coraz bardziej martwi się o bezpieczeństwo ukochanego. Krymska nagle przestaje odpowiadać na telefony Sadowskiego, co uświadamia mu, że popadł w poważne kłopoty. Jerzy i Małgorzata rywalizują o to, kto z nich zrobi dziennie więcej kroków. Marczak próbuje oszukiwać, co odkrywa Kacper. Okazuje się, że jego żona też posunęła się do pewnego podstępu. Jerzy opowiada o wyzwaniu z krokami Tolkowi. Ten oferuje mu swoją pomoc w szukaniu pracy.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także