x
Barwy szczęścia (2896)

Barwy szczęścia

odc. 2896

serial obyczajowy Polska 2023   od 12 lat
Występują:Katarzyna Glinka, Michał Rolnicki, Marek Molak, Marieta Żukowska
Reżyseria:Jacek Gąsiorowski
W skrócie:Małgorzata jest zmęczona humorami Jerzego. Malwina chce czymś zająć ojca. Agata nie daje kolegom w pracy taryfy ulgowej. Rozmowa z Klarą ją przybija. Pyrka zwierza się z problemów Ignacemu.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki (Katarzyna Glinka) oraz jej bliskich, Huberta (Marek Molak) i jego żony Klary (Olga Jankowska). Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie i sukcesy na polu zawodowym składają się na rzeczywistość osiedla "Pod Sosnami".

W tym odcinku

Anita zamierza podać właścicielki Feel Good do sądu za bezprawne zwolnienie. Kontaktuje się w tej sprawie z Klemensem. Prawnik dowiaduje się jednak od Renaty, jak wiele szczegółów klientka przed nim ukryła. Szymczak manipuluje adwokatem. Utrzymuje, że Marcin sam się jej narzucał i oczekiwał od niej wdzięczności za okazaną pomoc. Małgorzata jest zmęczona humorami Jerzego, który wciąż nie może znaleźć pracy. Zwierza się z kłopotów Malwinie. Ta, chcąc podnieść samoocenę ojca, prosi go o pomoc przy domowej awarii. Agata nie daje kolegom w pracy taryfy ulgowej, mimo że ci wciąż odchorowują ostatnią imprezę. Rozmowa z Klarą dodatkowo przybija dziewczynę. Pyrka zwierza się z problemów Ignacemu. Nie ma pojęcia, że są obserwowani.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także