x
Barwy szczęścia (2895)

Barwy szczęścia

odc. 2895

serial obyczajowy Polska 2023   od 12 lat
Występują:Katarzyna Glinka, Michał Rolnicki, Marek Molak, Marieta Żukowska
Reżyseria:Julia Ruszkiewicz
W skrócie:Wspierany przez Małgorzatę Jerzy idzie na rozmowę o pracę. Kiedy zostaje odrzucony, sądzi, że oczernił go Wilk. Anita nie przestaje podrywać Marcina. Zdenerwowana Renata wyrzuca rywalkę z pracy.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki (Katarzyna Glinka) oraz jej bliskich, Huberta (Marek Molak) i jego żony Klary (Olga Jankowska). Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie i sukcesy na polu zawodowym składają się na rzeczywistość osiedla "Pod Sosnami".

W tym odcinku

Wspierany przez Małgorzatę Jerzy idzie na rozmowę o pracę. Kiedy zostaje odrzucony, nabiera przekonania, że oczernił go Wilk i otwarcie zarzuca to byłemu szefowi. Dowiaduje się jednak od Tolka, że plotki na jego temat rozsiewa majster Maciejewski. Nie chce, żeby ktoś się domyślił, że to tak naprawdę on popełnił błąd. Świadomy swojej pomyłki Marczak wraca do Wilka, prosząc o kolejną szansę, jednak deweloper pozostaje nieugięty. Anita nie przestaje podrywać Marcina. Zdenerwowana Renata traci cierpliwość i wyrzuca rywalkę z pracy. Doprowadza to do kłótni pomiędzy partnerami, która ma zaskakujący finał. Zespół Agaty odnosi kolejny sukces. Dziewczyna nie daje się jednak namówić kolegom na wspólne świętowanie. Nie ulega nawet prośbom Ignacego. Widząc wracającą do domu Pyrkę, Joanna domyśla się, że wciąż myśli ona o spędzonej z Kieliszewskim nocy.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także