x
Barwy szczęścia (2893)

Barwy szczęścia

odc. 2893

serial obyczajowy Polska 2023   od 12 lat
Występują:Katarzyna Glinka, Elzbieta Jaroszek, Michał Rolnicki, Marek Molak
Reżyseria:Julia Ruszkiewicz
W skrócie:Hubert dowiaduje się od Paszkowskiej, że Klara postanowiła wystąpić o rozwód. Zdenerwowany Pyrka prosi Kępskiego, żeby pomógł mu znaleźć w USA detektywa. Podejrzewa bowiem, że żona go zdradza.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki (Katarzyna Glinka) oraz jej bliskich, Huberta (Marek Molak) i jego żony Klary (Olga Jankowska). Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie i sukcesy na polu zawodowym składają się na rzeczywistość osiedla "Pod Sosnami".

W tym odcinku

Hubert dowiaduje się od Paszkowskiej, że Klara postanowiła wystąpić o rozwód. Zdenerwowany Pyrka prosi Kępskiego, by pomógł mu znaleźć w USA detektywa. Podejrzewa, że żona go zdradza. Renata dopytuje Luizę o pocałunek Anity z Marcinem. Sugeruje, że mogła wszystko zmyślić, czym irytuje nastolatkę. Później kobieta zwierza się Dominice, że nie wie, czy nie popełniła błędu, dając Anicie pracę. Kodur w końcu wyznaje ukochanej, co zaszło pomiędzy nim i Szymczak, czym wzbudza w partnerce złość. Cezary godzi się matką, jednak na razie nie potrafi jej na nowo zaufać. Rawiczowa, w podziękowaniu za pomoc, daje Małgorzacie w prezencie rzeźbę przedstawiającą jedną z należących do niej klaczy. Jerzy jest rozbawiony całą sytuacją. Matka Cezarego zaprasza przyjaciół na kolejną aukcję koni i przeprasza Natalię za to, jak ją traktowała.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także