x
Barwy szczęścia (2892)

Barwy szczęścia

odc. 2892

serial obyczajowy Polska 2023   od 12 lat
Występują:Katarzyna Glinka, Michał Rolnicki, Marek Molak, Marieta Żukowska
Reżyseria:Michał Węgrzyn
W skrócie:Marcin mówi ukochanej, że nie ufa Anicie. Renata otwarcie zarzuca rywalce, że interesuje się jej partnerem. Cezary oznajmia matce, że wybaczy jej, jeśli zaakceptuje Natalię oraz Leę.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki (Katarzyna Glinka) oraz jej bliskich, Huberta (Marek Molak) i jego żony Klary (Olga Jankowska). Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie i sukcesy na polu zawodowym składają się na rzeczywistość osiedla "Pod Sosnami".

W tym odcinku

Marcin mówi ukochanej, że nie ufa Anicie. Renata otwarcie zarzuca rywalce, że ta interesuje się jej partnerem. Szymczak nie traci zimnej krwi i nie przyznaje się do pocałunku z Kodurem. Po powrocie do squatu zaczyna grozić Luizie, która zdradziła jej tajemnicę. Małgorzata nie słucha rad Jerzego, by nie wtrącała się w sprawy Rawiczów i nie naciskała na Natalię. Kobieta namawia córkę, by przekonała Cezarego do odwiedzenia stadniny. Młody Rawicz postanawia odpuścić i oznajmia matce, że wybaczy jej, jeśli seniorka zaakceptuje Natalię i Leę. Dominika i Sebastian wciąż opiekują się Mateuszkiem, synem Soni. Chłopiec bardzo tęskni za matką i przeżywa, że może porozmawiać z nią tylko krótko przez telefon.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także